Wij zijn Rainmen

Over ons

Lostrekken wat vastzit. Helder krijgen waar het werkelijk om gaat. Hardnekkige patronen doorbreken en ambities realiseren. Gestructureerd, met houvast en altijd uitdagend. Dat is wat we doen.

Sterker nog, het is wat wij zijn. Wij zijn gidsen en coaches. Raadgevers en doorbrekers. Uitdagers en aanjagers. Wij zijn Rainmen.

Rainmakers

Erin Bouwen

erin.bouwen@rainmengroup.com

Robert Nieuwland

robert.nieuwland@rainmengroup.com

Jaco Jansen

jaco.jansen@rainmengroup.com

Jeroen Hennephof

jeroen.hennephof@rainmengroup.com

Catherine Clercx

catherine.clercx@rainmengroup.com

Robbert van Waart

robbert.vanwaart@rainmengroup.com

Geert Stradmeijer

geert.stradmeijer@rainmengroup.com

Leer anderen
dansen in de regen

Word een
Rainmaker

Maak het verschil

Lisan Beentjes

lisan.beentjes@rainmengroup.com

May Penders

may.penders@rainmengroup.com

Manon Frenken

manon.frenken@rainmengroup.com

Frank Brilman

frank.brilman@rainmengroup.com

Johanneke van Spijkeren

johanneke.vanspijkeren@rainmengroup.com

Michelle Herijgers

michelle.herijgers@rainmengroup.com

Dorine Warners

dorine.warners@rainmengroup.com

Larissa Kras

larissa.kras@rainmengroup.com

Auke Veenstra

auke.veenstra@rainmengroup.com

Een krachtige corona-teamdag?