Maak kennis met alle Rainmakers

Wij zijn gidsen en coaches

Uitdagers en aanjagers

Raadgevers en doorbrekers

Over ons

Wij ondersteunen organisatie zodat zij de uitdagingen van de maatschappij aankunnen. Wij zijn gericht op lange termijn waardecreatie. Dit doen wij door middel van strategie-ontwikkeling, strategie-implementatie en teamontwikkeling. Met onze methode helpen we organisaties hun strategie om te zetten naar resultaat. Een plan op papier zetten is één ding, hem succesvol ten uitvoer brengen is iets heel anders.

Wij hebben honderden bedrijven geholpen met het realiseren van strategie en het structureel behalen van resultaten. We delen onze kennis en ervaring graag met je, om je zo op weg te helpen om jouw strategie ook succesvol ten uitvoer te brengen.

Laat je ook inspireren door onze blogs, video’s en podcasts!

Erin Bouwen

erin.bouwen@rainmengroup.com

Robert Nieuwland

robert.nieuwland@rainmengroup.com

Jeroen Hennephof

jeroen.hennephof@rainmengroup.com

Jaco Jansen

jaco.jansen@rainmengroup.com

Catherine Clercx

catherine.clercx@rainmengroup.com

Robbert van Waart

robbert.vanwaart@rainmengroup.com

Geert Stradmeijer

geert.stradmeijer@rainmengroup.com

Leer anderen
dansen in de regen

Word een
Rainmaker

Maak het verschil

Lisan Beentjes

lisan.beentjes@rainmengroup.com

May Penders

may.penders@rainmengroup.com

Marieke van den Toorn

marieke.vandentoorn@rainmengroup.com

Manon Frenken

manon.frenken@rainmengroup.com

Tessa Voordouw

tessa.voordouw@rainmengroup.com

Michelle Herijgers

michelle.herijgers@rainmengroup.com

Solveig Pragt

solveig.pragt@rainmengroup.com

Johanneke van Spijkeren

johanneke.vanspijkeren@rainmengroup.com

Paul Dijk

paul.dijk@rainmengroup.com

Manon Brouwer

manon.brouwer@rainmengroup.com

Carin Termeer

carin.termeer@rainmengroup.com

Dorine Warners

dorine.warners@rainmengroup.com

Auke Veenstra

auke.veenstra@rainmengroup.com

Frank Brilman

frank.brilman@rainmengroup.com

Tips over strategie-implementatie?