Wij zijn Rainmen

Over Rainmen

Lostrekken wat vastzit. Helder krijgen waar het werkelijk om gaat. Hardnekkige patronen doorbreken en ambities realiseren. Gestructureerd, met houvast en altijd uitdagend. Dat is wat we doen.

Sterker nog, het is wat wij zijn. Wij zijn gidsen en coaches. Raadgevers en doorbrekers. Uitdagers en aanjagers. Wij zijn Rainmen.

Rainmaker worden?

Rainmakers

Erin Bouwen

erin.bouwen@rainmengroup.com

Robert Nieuwland

robert.nieuwland@rainmengroup.com

Eveline Jonker

eveline.jonker@rainmengroup.com

Elza Schiphof

elza.schiphof@rainmengroup.com

Catherine Clercx

catherine.clercx@rainmengroup.com

Jeroen Hennephof

jeroen.hennephof@rainmengroup.com

Corien Veeneman

corien.veeneman@rainmengroup.com

Leer anderen
dansen in de regen

Word een
Rainmaker

Maak het verschil

Geert Stradmeijer

geert.stradmeijer@rainmengroup.com

Jaap Nienhuys

jaap.nienhuys@rainmengroup.com

Auke Veenstra

auke.veenstra@rainmengroup.com

Martijn Koelewijn

martijn.koelewijn@rainmengroup.com

Edo Noppert

edo.noppert@rainmengroup.com

Lisan Beentjes

lisan.beentjes@rainmengroup.com

Manon Frenken

manon.frenken@rainmengroup.com

Marike Balster

marike.balster@rainmengroup.com

Marco Scheele

marco.scheele@rainmengroup.com

May Penders

may.penders@rainmengroup.com

Robbert van Waart

robbert.vanwaart@rainmengroup.com

Madelon den Boef

madelon.denboef@rainmengroup.com

Jaco Jansen

jaco.jansen@rainmengroup.com