Strategie-implementatie

Strategie-implementatie

Een krachtig programma, op maat gemaakt om jouw strategie snel tot resultaat te brengen. We nemen alle groepen mee in de verandering en richten ons op de link tussen cultuur en resultaat. Gedragsverandering is niet onderhandelbaar, we werken met accountability als motor voor verandering waarbij iedereen uit de comfort zone moet. Met dit programma wordt resultaat snel zichtbaar.

Expertises

Met onze dienst strategie-implementatie helpen we je om de volgende vraagstukken te beantwoorden.

Bepaalt de concurrent jouw marktpositie of jijzelf? Doe wat nodig is om je plek te pakken.

Laat de mensen van de inhoud samen de verandering vormgeven.

Cases

Deze klanten gingen je voor. Lees hun ervaringen!

Rainmakers

Deze Rainmakers hebben de juiste expertise om de klus te klaren.
Zij helpen je graag verder.

Robert Nieuwland

robert.nieuwland@rainmengroup.com

Catherine Clercx

catherine.clercx@rainmengroup.com

Erin Bouwen

erin.bouwen@rainmengroup.com

Jeroen Hennephof

jeroen.hennephof@rainmengroup.com

Geert Stradmeijer

geert.stradmeijer@rainmengroup.com

Manon Frenken

manon.frenken@rainmengroup.com

Marike Balster

marike.balster@rainmengroup.com

May Penders

may.penders@rainmengroup.com

Robbert van Waart

robbert.vanwaart@rainmengroup.com

Jaco Jansen

jaco.jansen@rainmengroup.com

Lisan Beentjes

lisan.beentjes@rainmengroup.com

Eveline Jonker

eveline.jonker@rainmengroup.com