Leiderschap door alle lagen

Leiderschap

Zelfsturende teams hebben leiderschap nodig. En niet alleen zelfsturende teams. Om als (zorg)organisatie snel te kunnen inspelen op maatschappelijke ontwikkelingen is het essentieel dat alle niveau’s binnen de organisatie autonoom kunnen werken en er niet continu inhoudelijk wordt meegekeken. Dat is ons uitgangspunt voor een koersvaste beweging richting resultaat.

Diensten

We helpen je op een aantal manieren om zelfsturende, zelforganiserende of autonome teams te creëren. 

Ons succesvolle ontwikkelingsprogramma voor teams garandeert meetbare verbeteringen in samenwerking, uitvoering en resultaat binnen 6 maanden.

Diepgaande, persoonlijke ontwikkeling van managers en leiders zodat zij maximaal kunnen bijdragen aan de succesvolle implementatie van jullie strategie.

Gerichte sessies om kritieke onderdelen van jouw strategie te versnellen.

Cases

Deze klanten gingen je voor. Lees hun ervaringen.

Rainmakers

Deze Rainmakers hebben de juiste expertise om de klus te klaren.
Zij helpen je graag verder.

May Penders

may.penders@rainmengroup.com

Manon Frenken

manon.frenken@rainmengroup.com

Robbert van Waart

robbert.vanwaart@rainmengroup.com

Marike Balster

marike.balster@rainmengroup.com

Erin Bouwen

erin.bouwen@rainmengroup.com

Elza Schiphof

elza.schiphof@rainmengroup.com

Catherine Clercx

catherine.clercx@rainmengroup.com

Geert Stradmeijer

geert.stradmeijer@rainmengroup.com

Jaco Jansen

jaco.jansen@rainmengroup.com

Corien Veeneman

corien.veeneman@rainmengroup.com

Lisan Beentjes

lisan.beentjes@rainmengroup.com

Frank Brilman

frank.brilman@rainmengroup.com