Je klant als ambassadeur

Klant als ambassadeur

Verbeter je customer experience en jouw klanten regelen de reclame! Of jouw klanten nu met marketing, support of finance te maken hebben, ze verwachten overal hetzelfde niveau van kennis en service. Wij laten je zien wat je kunt winnen met team overstijgende samenwerking.

Diensten

We helpen je op een aantal manieren om jouw customer experience te verbeteren. 

Ons succesvolle ontwikkelingsprogramma voor teams garandeert meetbare verbeteringen in samenwerking, uitvoering en resultaat binnen 6 maanden.

Diepgaande, persoonlijke ontwikkeling van managers en leiders zodat zij maximaal kunnen bijdragen aan de succesvolle implementatie van jullie strategie.

Gerichte sessies om kritieke onderdelen van jouw strategie te versnellen.

Cases

Deze klanten gingen je voor. Lees hun ervaringen.

Rainmakers

Deze Rainmakers hebben de juiste expertise om de klus te klaren.
Zij helpen je graag verder.

Jeroen Hennephof

jeroen.hennephof@rainmengroup.com

Robert Nieuwland

robert.nieuwland@rainmengroup.com

Elza Schiphof

elza.schiphof@rainmengroup.com

Catherine Clercx

catherine.clercx@rainmengroup.com

Jaco Jansen

jaco.jansen@rainmengroup.com

Corien Veeneman

corien.veeneman@rainmengroup.com

Lisan Beentjes

lisan.beentjes@rainmengroup.com

Eveline Jonker

eveline.jonker@rainmengroup.com

Frank Brilman

frank.brilman@rainmengroup.com