Een fusie met meerwaarde voor de professional

Fusie met meerwaarde

Laat de mensen van de inhoud samen de verandering vormgeven. Geef ze een uitdagende opdracht die bijdraagt aan de ambitie.  Team- en organisatie overstijgend samenwerken vraagt moed en bereidheid om het eigen gedrag en houding aan te passen in lijn met het gezamenlijke resultaat. Wij bieden jouw professionals structuur, houvast en uitdaging, zodat zij kunnen doen wat nodig is voor een succesvolle fusie of overname.

Diensten

We helpen je op een aantal manieren om jouw fusie succesvol te realiseren.

Een krachtig programma, op maat gemaakt om jouw strategie snel tot resultaat te brengen.

Diepgaande, persoonlijke ontwikkeling van managers en leiders zodat zij maximaal kunnen bijdragen aan de succesvolle implementatie van jullie strategie.

Gerichte sessies om kritieke onderdelen van jouw strategie te versnellen.

Wij helpen je om kraakheldere keuzes te maken en jouw ambities om te zetten in een effectieve en uitvoerbare strategie.

Cases

Deze klanten gingen je voor. Lees hun ervaringen.

Rainmakers

Deze Rainmakers hebben de juiste expertise om de klus te klaren.
Zij helpen je graag verder.

Geert Stradmeijer

geert.stradmeijer@rainmengroup.com

Jeroen Hennephof

jeroen.hennephof@rainmengroup.com

Erin Bouwen

erin.bouwen@rainmengroup.com

Robert Nieuwland

robert.nieuwland@rainmengroup.com

Manon Frenken

manon.frenken@rainmengroup.com

Marike Balster

marike.balster@rainmengroup.com

May Penders

may.penders@rainmengroup.com

Eveline Jonker

eveline.jonker@rainmengroup.com